26.8 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Chorwacja: Pijany niemiecki turysta zatrzymany za zabicie młotkiem swojego psa

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Na chorwackim wybrzeżu zatrzymano niemieckiego turystę za zabicie młotkiem swojego psa – poinformowała we wtorek lokalna policja. Oskarżony w momencie czynu był pod wpływem alkoholu i w posiadaniu kilku gram ketaminy – narkotyku, substancji psychotropowej.

51-letni turysta z Niemiec został zatrzymany w nadmorskiej Rijece na północy kraju.

 

„Zabił swojego psa uderzeniem młotka w głowę” na podwórku jednego z budynków – poinformowały służby w komunikacie. Oskarżony w momencie czynu był pod wpływem alkoholu i w posiadaniu kilku gram ketaminy – narkotyku, substancji psychotropowej.

 

Podczas zatrzymania na komisariacie, mężczyzna był agresywny i wyrządził szkody na komendzie i w sprzęcie policyjnym. Według rzecznika policji, zatrzymanego osadzono w areszcie tymczasowym.

 

Mężczyźnie postawiono zarzuty „zabójstwa i maltretowania zwierzęcia” oraz „zniszczenia cudzego mienia”. Za przestępstwo w Chorwacji grozi mu rok więzienia.

 

Niemcy są zwykle najliczniejszymi turystami w Chorwacji. Według ministerstwa turystyki Chorwacji, od początku roku do lipca turyści z Niemiec wykupili 6,8 mln noclegów.(PAP)

 

ska/ kgod/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520