20.5 C
Chicago
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Chłopiec z Kalifornii ukończył college w wieku 12 lat! Otrzymał dyplomy pięciu kierunków

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pewien chłopiec z Kalifornii ukończył college w wieku 12 lat! Mało tego, młody geniusz skończył studia w college’u, zdobywając stopnie naukowe z aż pięciu dziedzin! Teraz chłopak ma zamiar aplikować na uniwersytet oraz zdobyć licencję pilota w wieku 16 lat.

12-letni Clovis Hung jest najmłodszą osobą, która ukończyła kalifornijski Fullerton College. Clovis zaczął uczęszczać do szkoły jesienią 2020 roku, kiedy miał zaledwie dziewięć lat. Chwilę wcześniej jego mama wypisała go ze szkoły podstawowej, gdyż stwierdziła, że tam jej syn zwyczajnie się nie rozwija.

„Clovis jest bardzo dociekliwy, dojrzały, pracowity, o wysokiej samodyscyplinie i wysoce zmotywowany” – powiedziała matka 12-latka, Song Choi. „Jest również bardzo ciekawy, a tradycyjne szkoły publiczne nie mogły zaspokoić jego ciekawości, dlatego najlepszą opcją były studia”.

Fullerton College oferuje specjalny program „The Special Admit”, który pozwolił chłopcu w wieku zaledwie 9 lat rozpocząć edukację na uczelni. W międzyczasie Clovis skończył program edukacji domowej, prowadzony przez jego matkę.

Niektórzy profesorowie obawiali się, że Clovis nie da sobie rady z kontaktami międzyludzkimi z o wiele starszymi – dorosłymi już – studentami. Okazało się jednak, że studenci traktują go jak młodszego brata. „Clovis był świetną mieszanką „dzieciaka” i studenta.  Jest na tyle dojrzały, że inni studenci traktują go poważnie, ale na tyle młody, że opiekują się nim jak młodszym bratem i dopingują go” – powiedział profesor biologii na Fullerton, Kenneth Collins.

12-latek uzyskał tytuł Associate of Arts w dziedzinie historii, nauk społecznych, zachowań społecznych i samorozwoju, sztuki i ekspresji ludzkiej oraz nauk ścisłych i matematyki.

Clovis marzy o karierze pilota lub pediatry. Chłopiec założył już sobie cel zdobycia licencji pilota samolotu w wieku 16 lat. 12-latek uczestniczy również w organizacji wpierającej U.S. Air Force.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520