13.5 C
Chicago
wtorek, 20 lutego, 2024

Chicago na piątym miejscu miast USA atakowanych przez komary

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Chicago uznano za jedno z najbardziej opanowanych przez komary amerykańskich miast. Ranking 2021 opublikowała firma Orkin.

 

W tym roku zmienił się lider tego zestawienia. Na pierwsze miejsce wysunęło się Los Angeles, spychając z najwyższej lokaty Atlantę, która pozycję lidera utrzymywała przez 7 lat. Na trzecim miejscu jest stolica USA, czyli Waszyngton, na czwartym Dallas, na piątym Chicago, na szóstym Nowy Jork, na siódmym Detroit, na ósmym Miami, na dziewiątym Charlotte a na dziesiątym Raleigh – Durham.

Najbardziej komary dają się nam we znaki od lipca do września, na te miesiące przypada bowiem ich okres rozmnażania. Czasami aż do października musimy liczyć się z obecnością komarów w pobliżu naszych domów.

Specjaliści przypominają, że owady te lubią zbiorniki ze stojącą wodą. Warto się upewnić czy w naszych oknach zamontowane są szczelne siatki. Komary przenoszą niebezpieczny wirus Zachodniego Nilu, który groźny jest zwłaszcza dla osób starszych, dzieci, kobiet w ciąży i z osłabionym układem immunologicznym.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520