27.5 C
Chicago
środa, 22 maja, 2024

Chicago bezpieczne dla pieszych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nieczęsto zdarza się, aby Wietrzne Miasto znajdowało się na czele rankingów bezpieczeństwa, tym bardziej warto odnotować jeden z najnowszych. Według danych zebranych i przeanalizowanych przez KURU Footwear, Chicago stoi bardzo dobrze pod względem bezpieczeństwa pieszych.

Według wyników badań zaprezentowanych we czwartek, Chicago było piątym najbezpieczniejszym miastem dla osób poruszających się pieszo. Marka obuwnicza twierdzi, że wykorzystała najbardziej aktualne dostępne dane, aby uszeregować 37 głównych miast metropolitalnych od najbezpieczniejszych do najbardziej niebezpiecznych.

Najlepiej pod względem bezpieczeństwa pieszych wypada Nowy Jork. Tuż za nim są Boston, San Francisco, Waszyngton i Chicago.

Ranking opiera się na ogólnym wskaźniku Walk Score i liczbie śmiertelnych wypadków z udziałem pieszych w danym mieście. W Chicago w ubiegłym roku odnotowano dwa wypadki śmiertelne na 100 000 mieszkańców i wskaźnik Walk Score na poziomie 77,2. Pierwszy w rankingu, Nowy Jork, miał średnio jedną ofiarę śmiertelną i wynik 88.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520