11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Burmistrz National City w Kalifornii bezsilny. Skąpo odziane prostytutki paradują w centrum miasta!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zniesienie zakazu włóczęgostwa z zamiarem uprawiana prostytucji zbiera w Kalifornii swoje pierwsze, gorszące żniwo. Burmistrz National City załamuje ręce, widząc tabuny prostytutek, które bezkarnie gromadzą się w centrum miasta, polując na klientów.

Według burmistrza National City Rona Morrisona sytuacja w mieście „wymyka się spod kontroli” z powodu bezczelności prostytutek, które w skąpych strojach poszukują klientów w samym centrum.

Zgodnie z kalifornijskim prawem prostytucja jest nielegalna, ale stanowa legislatura uchwaliła w ostatnim czasie co najmniej dwie furtki, które pozwoliły prostytutkom na oferowanie się dosłownie wszędzie i to w biały dzień.

Za ten stan rzeczy Morrison obarcza winą stosunkowo nowe kalifornijskie prawo, które zniosło zakaz włóczęgostwa w celu prostytucji. Inne przepisy zabraniają policjantom zatrzymywanie osób podejrzanych o nagabywanie do korzystanie z usług seksualnych tylko na podstawie wyglądu. Realia są więc takie, że kobiety lekkich obyczajów mogą chodzić po ulicach w skąpym ubraniu i swobodnie oferować swoje usługi.

„Policja nie może dosłownie iść i porozmawiać z nimi, ponieważ nie ma prawa z nimi rozmawiać, ponieważ nie robią nic złego, jeśli chodzi o włóczenie się w celu uprawiania prostytucji” – podkreślił burmistrz National City. „Nawet jeśli wychodzą i rozmawiają z kimś w samochodzie i siedzą tam, gdy mają na sobie nawet mniej, niż stringi” – dodał.

Red. JŁ

(Źródło: Daily Mail)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520