-0.6 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Bilety na przyszłoroczny Chicago Auto Show już w sprzedaży

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Początek tego tygodnia to czas dobrych wiadomości dla fanów motoryzacji. W poniedziałek swoje plany ogłosili organizatorzy ulicznych wyścigów NASCAR, a we wtorek w ich ślady poszli odpowiedzialni za Chicago Auto Show. Impreza powróci do McCormick Place w dniach od 10 do 19 lutego przyszłego roku – poinformowali.

Z zapowiedzi organizatorów wynika, że po raz kolejny spory nacisk w czasie pokazów zostanie położony na elektromobilność. W ramach specjalnego wydarzenia o nazwie Chicago Drives Electric zostanie uruchomiony kryty tor testowy pojazdów elektrycznych, który umożliwi zwiedzającym przejażdżkę najnowszymi pojazdami elektrycznymi. Uczestnicy będą mogli również odwiedzić centrum pojazdów elektrycznych, aby dowiedzieć się więcej o ładowaniu pojazdów w domu, zasięgu nowoczesnych „elektryków”, konserwacji i kosztach posiadania tego typu pojazdów.

Organizatorzy Chicago Auto Show poinformowali już o sprzedaży biletów na imprezę. Dorośli muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 17 dolarów, seniorzy powyżej 62 roku życia i dzieci w wieku od 4-ch do 12-tu lat – po 12 dolarów. Młodsze dzieciaki wejdą za darmo.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520