21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Arizona. Intruz włamał się do ich domu pod osłoną nocy. Chłopiec chwycił za broń

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Nastolatek z Phoenix stanął na drodze włamywacza, który pod osłoną nocy próbował wedrzeć się do jego domu. Chłopiec chwycił za broń i oddał strzały w kierunku napastnika. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, skąd trafił do więzienia.

Policja z Phoenix w Arizonie poinformowała o bohaterskim czynie nastoletniego chłopca, który stanął w obronie siebie i swojej matki, kiedy do ich domu próbował wedrzeć się nieznajomy intruz.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 22:00 w ubiegły piątek. Policjanci z Phoenix PD zostali zadysponowaniu na 75th Avenue i Camelback Road w pobliżu Glendale tuż po godz. 22:00, ale sytuacja znalazła swój finał, zanim funkcjonariusze zdążyli tam dotrzeć.

Jak podaje Fox 10 – do jednego z tamtejszych domów próbował włamać się 35-letni Juan Saavedra. Podejrzany miał najpierw wybić okno, a potem uderzyć w drzwi. Z intruzem musieli się skonfrontować mieszkańcy domu – dorosła kobieta oraz jej nastoletni syn. Na szczęście byli uzbrojeni.

Nastolatek chwycił za broń i oddał strzały w kierunku Saavedry. 35-latek został ranny, ale nie odniósł obrażeń zagrażających życiu. Kiedy na miejsce dotarli policjanci zawiadomiono służby medyczne, które przetransportowały mężczyznę do szpitala. Po opatrzeniu ran 35-latek trafił do aresztu.

Sąsiedzi cieszą się, że chłopiec zareagował w ten sposób. „Zrobilibyśmy to samo, więc rozumiem ich” – powiedział mężczyzna, który mieszka w pobliżu.

Saavedra przebywa w areszcie z kaucją ustaloną na 50 000 dolarów. Fox 10 skontaktował się z Phoenix PD w sprawie dodatkowych informacji, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Red. JŁ

(Źródło: Fox 10)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520