19.4 C
Chicago
środa, 24 lipca, 2024

Arizona. Agresywne psy rzuciły się na ludzi. Nie żyje 85-latka, 53-latek w stanie krytycznym

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kobieta i mężczyzna z Arizony zostali zaatakowani w piątek przez krwiożerczego psa. Zwierzę było bezlitosne. Kobieta zmarła na skutek odniesionych obrażeń, natomiast mężczyzna doznał ciężkich ran.

Do zdarzenia doszło w piątek, w okolicy Meadowlark Drive i Calle Del Norte w Sierra Vista, w Arizonie – przekazał w oświadczeniu Departament Policji Sierra Vista.

„Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia i zobazcyli psa atakującego ofiarę płci męskiej na podwórku domu przy Calle Del Norte” – poinformowano w komunikacie.

Pies został odgoniony przez policjantów. Podczas udzielania pomocy ofierze, na tyłach domu znaleziono ciężko ranną, 85-letnią kobietę, którą zaatakował inny, agresywny pies.

„Druga ofiara została znaleziona w alejce za domem, gdy drugi pies wrócił na to samo podwórko, na którym miał miejsce pierwszy atak” – wyjaśnili funkcjonariusze ze Sierra Vista.

85-latka, zidentyfikowana jako Helene Jackson, została przewieziona do szpitala Canyon Vista Medical Center, gdzie zmarła z powodu odniesionych obrażeń. Policjanci przekazali, że na tyłach domu znaleziono również jej psa, który został zagryziony przez agresywne zwierzęta.

Z kolei poszkodowany mężczyzna, zidentyfikowany jako 53-letni Sam Sanches Jr, został przewieziony do  Banner Medical Center w stanie krytycznym – podaje Fox News.

Oba agresywne psy zostały zabite przez policjantów.

„Trzy martwe psy zostały zabezpieczone przez Biuro Kontroli Zwierząt Departamentu Policji Sierra Vista na czas dochodzenia” – wyjaśniła policja.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520