14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Areszt dla 24-letniego Ukraińca, który nożem zaatakował policjantów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Trzymiesięczny areszt zastosował w sobotę sąd wobec 24-letniego Ukraińca, który nożem zaatakował dwóch policjantów w Tomaszowie Lubelskim. Podejrzany usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i czynnej napaści na funkcjonariuszy. Za zarzucane mu czyny grozi dożywocie.

„Sąd zastosował w sobotę trzymiesięczny areszt wobec 24-letniego Ukraińca, który zaatakował nożem policjantów. Usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i czynnej napaści na funkcjonariuszy” – poinformowała PAP sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek popołudniu przy ul. Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące leżącego przy chodniku mężczyzny. W pewnej chwili 24-letni obywatel Ukrainy zaatakował nożem interweniujących policjantów, powodując u nich obrażenia rąk i nóg. Jeden z funkcjonariuszy w celu odparcia ataku napastnika użył broni służbowej, raniąc go w nogę.

 

Zarówno 24-latek, jak i policjanci zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z funkcjonariuszy został już wypisany do domu, natomiast drugiego przetransportowano z poważną raną ręki do szpitala w Lublinie. Również podejrzany opuścił już szpital. „24-latek został przewieziony do zakładu karnego” – dodała sierż. szt. Małgorzata Pawłowska.

 

Autorka: Gabriela Bogaczyk

(PAP)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520