30.3 C
Chicago
piątek, 21 czerwca, 2024

„4:30… w Yumie” – Były Marine udaremnił napad rabunkowy na stacji benzynowej (VIDEO)

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak informuje Biuro Szeryfa hrabstwa Yuma, w Arizonie – byłemu żołnierzowi U.S. Marine Corps udało się udaremnić napad rabunkowy na stacji benzynowej w Yuma. Weteran rozbroił jednego z napastników, zanim zdążył zażądać pieniędzy.

Incydent – zgodnie z oświadczeniem, wydanym przez YCSO – miał miejsce na stacji benzynowej Chevron w pobliżu Fortuna Road i I-8 w Yuma. Zastępcy szeryfa odebrali zgłoszenie o napadzie z bronią w ręku około godziny 4:30 nad ranem.

Na stacji znajdował się tylko jeden klient. Jak się okazało później – właściwy człowiek, we właściwym miejscu. Weteran Korpusu Marines – James Kilcer – rozmawiał z ekspedientem stacji, kiedy do wnętrza sklepu wpadło trzech napastników. Jeden z nich, wchodząc, skierował broń w kierunku sprzedawcy. Pistolet w ręce napastnika był na wyciągnięcie ręki Kilcera. Weteran wykorzystał okazję i błyskawicznie pochwycił rękę złodzieja, w której spoczywała broń, a następnie powalił i obezwładnił go. Pozostała dwójka – biorąca udział w napadzie – widząc czynny opór, czmychnęła nie oglądając się za siebie.

„To zdecydowanie nie było to, czego się spodziewałem, ale zawsze musisz być gotowy na tego typu rzeczy” – powiedział Kilcer dla Yuma Sun.

„Przeskanowałem ich w poszukiwaniu innej broni i nie zauważyłem żadnej” – powiedział Kilcer. „W tym momencie wiedziałem, że „to mój człowiek””.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520