25.3 C
Chicago
środa, 19 czerwca, 2024

37-latek uciekał traktorem. Policjanci wezwali na pomoc śmigłowiec

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mężczyzna z Nowego Jorku próbował uciec policjantom… traktorem! Podczas próby przedstawienia Nowojorczykowi nakazów aresztowania, poszukiwany wskoczył do stojącego na jego posesji ciągnika i rzucił się do ucieczki. Nim wjechał w las, aby ukryć się przed stróżami prawa, staranował radiowóz biura szeryfa. Policjanci przyznają, że mężczyzna uciekłby, gdyby nie posiłki z powietrza.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 maja. Zastępcy szeryfa z powiatów Broome i Madison w stanie Nowy Jork próbowali tego dnia doręczyć 37-letniemu mieszkańcowi Georgetown nakaz jego aresztowania. Próba zatrzymania miała związek ze zgłoszoną awanturą domowa, w której udział brał 37-latek.

Mężczyzna nie zamierzał dobrowolnie oddawać się w ręce policji. Już wcześniej – 16 maja – udaremnił aresztowanie, uciekając przed policjantami na piechotę. Tym razem nie biegł.

Wsiadł do zaparkowanego na jego posesji ciągnika rolniczego z „łyżką”, a następnie rzucił się do ucieczki. Przedtem jednak staranował radiowóz jednego z zastępców.

Co ciekawe, 37-latkowi prawie udało się uciec, choć jego traktor zapewne nie należy do grona demonów prędkości. Mężczyzna sprytnie poprowadził pościg do gęsto zalesionego obszaru, w którym porzucił ciągnik i ukrył się.

Gdyby nie znaczne posiłki w postaci śmigłowca Biura Szeryfa Onondaga Co., być może nie udałoby się go schwytać. Załoga maszyny namierzyła 37-latka w leśnej kryjówce.

Pościg zakończył się bez obrażeń. Mężczyźnie postawiono wiele zarzutów.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520