25.3 C
Chicago
środa, 19 czerwca, 2024

32-latek sterroryzował samolot United Airlines. Próbował zabić stewardessę łyżką

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mrożąca krew w żyłach przemowa mężczyzny z Leominster została nagrana na wideo przez jednego z pasażerów, który sfilmował 32-letniego Francisco Torresa ostrzegającego przed „krwawą jatką na całym pokładzie”.  Pasażer lotu United Airlines miał następnie próbować dźgnąć stewardessę w szyję, przy pomocy złamanej, metalowej łyżki – podaje Boston Herald.

Do zdarzenia doszło podczas lotu United Airlines, zmierzającego na międzynarodowe lotnisko Logan w Bostonie. 32-letni Francisco Torres miał podczas lotu wygłosić do pasażerów przerażającą mowę, która miała być wstępem do „wymordowania wszystkich ludzi” na pokładzie.

„Gdzie jest Homeland Security z bronią, bo czekam aż we mnie wycelują, żebym mógł pokazać wszystkim, że nie umrę, kiedy wezmę na siebie każdą kulę z magazynka” – krzyczał Torres podczas lotu, co widać na nagraniu zarejestrowanym przez Lisę Olsen.

„… A potem zabiję każdego człowieka w tym samolocie” – dodał. „Więc gdzie oni są? Gdzie jest Homeland Security? Wyciągnij broń. Wyciągnijcie broń. Gdzie oni są?” – lamentował 32-latek.

Następnie Torres zapytał, na jakie lotnisko piloci skierowali samolot. „Bo gdziekolwiek to jest, wszędzie będzie lała się krew” – powiedział. „Możecie uciekać. Możecie wszyscy uciekać, jeśli chcecie. Jeśli uciekniecie, nie zabiję was. Jestem Balthazar.”

Po zakończeniu tyrady Torres próbował dźgnąć jedną ze stewardess metalową, ułamaną łyżką, zadając jej trzy ciosy w okolicę szyi.

Finalnie 32-latek został obezwładniony z pomocą innych pasażerów samolotu. Kiedy maszyna wylądowała na Międzynarodowym Lotnisku w Bostonie, Torresa aresztowało FBI.

Podczas przesłuchania 32-latek zeznał, że wyszedł do toalety, aby ułamać łyżkę, tworząc z niej prowizoryczne ostrze. Dodał, że próbował otworzyć drzwi samolotu, kiedy maszyna znajdowała się tysiące stóp nad ziemią – co ostatecznie mu się nie udało.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520