9.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

18-latka z Arizony mistrzynią stanu w zapasach. Pokonała wszystkich męskich rywali!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

18-letnia dziewczyna z Arizony zdeklasowała męskich konkurentów stając się pierwszą kobietą, która zdobyła stanowy tytuł Dywizji 1 w zapasach! Od teraz nastolatka już na zawsze może nazywać się mistrzynią stanu.

18-letnia Audrey Jimenez zrobiła coś, co jeszcze żadnej kobiecie z Arizony nigdy się nie udało. Nastoletnia dziewczyna z Sunnyside High School w Tucso pokonała wszystkich rywali w kategorii wagowej 106 funtów, zdobywając tytuł mistrzyni stanu w zapasach. Należy podkreślić, że Jimenez zawalczyła także z mężczyznami i wszystkich zdeklasowała!

„Tłum był po prostu szalony” – powiedziała 18-latka w wywiadzie dla mediów po zawodach. W nagraniu udostępnionym na portalu X (dawniej Twitter) uwieczniono reakcję dziewczyny na wygraną tytułu. Była w kompletnym szoku, a kibice oszaleli.

Jimenez przyznaje, że w swojej karierze sportowej jest już przyzwyczajona do triumfów, ale do tej pory mierzyła się tylko z innymi dziewczynami. Tam jednak wygrała już wszystko, co mogła. Wobec ogromnego talentu nastolatki jej trenerzy poprosili w tym roku  Arizona Interscholastic Association o udzielenie Jimenez pozwolenia na rywalizację z chłopakami w turnieju stanowym.

18-latce pozwolono pojedynkować się z rówieśnikami, co finalnie okazało się wstępem do jej największego dotąd sukcesu.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520