21.1 C
Chicago
poniedziałek, 15 lipca, 2024

17-latek z Arizony skończy w tym miesiącu high school i trzy kierunki studiów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Tristan Andrade z Arizony nie marnował czasu. W wieku 17 lat chłopak ukończy równocześnie high school oraz dwuletnie studia w ramach aż trzech fakultetów! Oznacza to, że Tristan zdobędzie 3 stopnie naukowe przed ukończeniem 18-stki – z matematyki, informatyki oraz sztucznej inteligencji.

W tym miesiącu 17-letni Andrade ukończy jednocześnie high school oraz trzy kierunki studiów, uzyskując aż trzy stopnie associate’s degree.

W czasie, kiedy uczęszczał jeszcze do middle school, Tristan dołączył do programu oferowanego przez Estrella Mountain Community College. Równocześnie z nauką w middle school, a potem high school, realizował studia na trzech kierunkach w formie online i stacjonarnej.

„To zaoszczędziło mi lat czasu i pieniędzy i naprawdę pomogło mi realizować moje zainteresowania szybciej” – powiedział 17-latek dla Good Morning America.

„Słyszałem o przypadkach, w których studenci kończyli associate’s degree, będąc w szkole średniej” – powiedział Rey Rivera, prezes Estrella Mountain Community College. Dodał jednak, że Tristan jest wyjątkowy, gdyż jeszcze żaden nie ukończył jednocześnie trzech! 17-latek uzyska stopnie naukowe w dziedzinie sztucznej inteligencji, informatyki i matematyki.

„AI jest zdecydowanie moją ulubioną [dziedziną], ponieważ jest to moja pasja i jest to dziedzina, w którą mam nadzieję pójść” – mówił Tristan dla GMA.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520