14.9 C
Chicago
sobota, 18 maja, 2024

12-latka ranna w strzelaninie w Oak Forest

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Cztery osoby w tym 12-latka została ranna w strzelaninie w Oak Forest w południowo zachodnim rejonie metropolii chicagowskiej. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

 

Policja została wezwana w niedzielę około 5 po południu z powodu strzałów przy 5500 Babette Court. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli trzy osoby z ranami postrzałowymi.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci otrzymali informację o samochodzie, którym mógł poruszać się podejrzany. Po zlokalizowaniu pojazdu udało się go zatrzymać przy 5900 159 ulicy. W samochodzie policjanci znaleźli czwartą ofiarę, którą przewieziono do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę, która może mieć związek ze strzelaniną.

W poniedziałek policja potwierdziła, że zginął 39-letni mężczyzna, postrzelony w głowę. Biuro koronera powiatu Cook podało jego nazwisko to Mohannad Othman. W strzelaninie obrażenia odniosła 12-latka. Kula ugodziła ją gdy stała na pobliskim podjeździe. Ranne zostały jeszcze dwie kobiety w wieku 19-lat. Obie zostały postrzelone w nogi.

Policja prowadzi dochodzenie. Jednocześnie zapewnia, że nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520