HomeWielkopolskie

Zwłoki policjantki i jej 9-letniego synka odnalezione w lesie pod Środą Wielkopolską. Okoliczności ich śmierci są wyjaśniane

Zwłoki policjantki i jej 9-letniego synka odnalezione w lesie pod Środą Wielkopolską. Okoliczności ich śmierci są wyjaśniane

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 15 września po południu. W lesie pod Środą Wielkopolską policjanci odnaleźli zwłoki 30-letniej policjantki oraz jej 9-letniego synka. Funkcjonariuszka nie zgłosiła się rano do pracy i rozpoczęto jej poszukiwania. Okoliczności śmierci kobiety i jej synka są wyjaśniane.

– Mogę potwierdzić, że nie żyje 30-letnia policjantka z komisariatu w Swarzędzu oraz jej 9-letni syn – mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Policjantka rano normalnie miała rozpocząć służbę, lecz nie stawiła się na komisariacie. Wtedy wszczęto alarm oraz rozpoczęto jej poszukiwania. Zakończyły się one tragicznie we wtorek po południu, kiedy to w lesie pod Środą Wielkopolską odnaleziono zwłoki 30-latki i jej 9-letniego synka.

 

– Jej śmierć może mieć związek ze sprawami osobistymi – mówi Iwona Liszczyńska. Jednocześnie policjanci dodają, że dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane. Kobieta pracowała w policji od sześciu lat. – Była wyróżniającą się policjantką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych – mówi Iwona Liszczyńska.

 

aip

COMMENTS