17.5 C
Chicago
niedziela, 19 maja, 2024

Złote serduszko #99 w radiu Polski FM

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jedyne takie serduszko w Chicago – prosto z Polski, ze sztabu głównego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prosto od Jurka Owsiaka, z numerem #99 będzie licytowane w radiu Polski FM.

 

Serduszko to powstało ze złota, które ofiarowali darczyńcy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2016 roku. Mennica Polska przetopiła całe to złoto i tak powstało 100 medalików o masie około 4.5 grama każde. Jedno z tych serduszek trafiło do sztabu WOŚP w Chicago, który oddał je do licytacji w radiu Polski FM.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy Polaków na całym świecie już 25 lat i z każdym rokiem zbiera coraz więcej funduszy na ratowanie dzieci, a od kilku lat także wspomaga seniorów.

Wielki Finał WOŚP odbędzie się już 15 stycznia. Zapraszamy wszystkich do Copernicus Center od 12 w południe. Każdy znajdzie coś dla siebie – scena muzyczna, na której zaprezentuje się 7 zespołów, scena dziecięca z kącikiem plastycznym, kosmetycznym, fryzjerskim i warsztatami budowlanymi. A do tego pyszne jedzenie serwowane przez cały dzień. Nie zabraknie także emocjonującej licytacji cennych gadżetów sportowych – między innymi kij hokejowy z podpisem wszystkich zawodników Blackhawks czy koszulki reprezentacji Polski z podpisami wszystkich zawodników.

Więcej informacji na stronie sztabu WOŚP w Chicago

ms, Fot. ms

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520