7 C
Chicago
Friday, December 8, 2023

Złodziej wyrwał 4-latkowi iPada. Nagranie obiegło internet

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak nisko mogą upaść złodzieje? To pytanie zadaje sobie wiele osób po tym, jak w w salonie piękności w Tamarac na Florydzie wyrwano z rąk 4-latka iPada.

Do incydentu doszło 24 lipca w Grace Salon na 5449 N. State Road 7. Wszystko zarejestrowała znajdująca się w środku kamera. Zapis z monitoringu pokazuje dziecko, które czeka na swoją mamę i ogląda w tym czasie kreskówki na iPadzie. Obok stoi nieznajomy. W pewnej chwili wyrywa 4-latkowi tableta i ucieka przez drzwi wejściowe.

Policja poszukuje złodzieja, a za pomoc w jego ujęciu można otrzymać nagrodę w wysokości 3 tysięcy dolarów. Według świadków przestępca mierzy mniej więcej 167 cm wzrostu. Jest szczupły i ma charakterystyczną fryzurę – z boku jego włosy są wygolone, a z przodu poskręcane.

Podczas gdy funkcjonariusze próbują znaleźć złodzieja, mały Alejandro cieszy się już nowym iPadem. Tableta sprezentowali mu bokserski mistrz olimpijski z 1976 roku Howard Davis Jr i jego małżonka. Para była tak poruszona tym, co spotkało nieznajomego 4-latka, że wydała kilkaset dolarów, aby umilić mu życie i pokazać przy okazji, żeby nie tracić nadziei w ludzkość.

https://youtu.be/IZ6otZi316A

(łd)