Zbrodnia w Mysłowicach: Sąd tymczasowo aresztował 22-latka, który zamordował 17-letnią dziewczynę

Zbrodnia w Mysłowicach: Sąd tymczasowo aresztował 22-latka, który zamordował 17-letnią dziewczynę

Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach bada sprawę zabójstwa 17-latki, do którego doszło w budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w tym mieście. Policjanci zatrzymali już w tej sprawie 22-letniego mężczyznę.

Mężczyzna został już przesłuchany przez prokuratorów. Usłyszał zarzut zabójstwa 17-latki i próby zabójstwa dwóch innych mężczyzn. – Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny – mówi Damian Sokołowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.

 

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach. Przypomnijmy, że we wtorek około godziny 5:50 dyżurny mysłowickiej Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie siedzącym na trawniku w dzielnicy Bończyk. Wysłany na miejsce patrol rzeczywiście zastał tam 35-letniego mieszkańca Mysłowic z raną kłutą brzucha. Na miejscu znajdowało się też pogotowie ratunkowe, które udzielało mężczyźnie pomocy.

 

35-latek wskazał policjantom mieszkanie, w którym miały znajdować się jeszcze dwie ranne osoby. Mundurowi niezwłocznie się udali się w to miejsce. Znaleźli tam rannego 72-letniego mężczyznę oraz 17-letnią dziewczynę, która nie dawała oznak życia. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 22-letniego mężczyznę.

 

>>tos aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0