Zażądał od prostytutek zwrotu pieniędzy. Wyszedł z trzema widelcami w penisie

Zażądał od prostytutek zwrotu pieniędzy. Wyszedł z trzema widelcami w penisie

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie ma się zająć sprawą klienta prostytutek, które za „karę” wbiły mu rączki trzech plastikowych widelców w cewkę moczową.

Mieszkaniec województwa podkarpackiego 23 grudnia, umówił się z dwiema prostytutkami. Przyjechał do Rzeszowa. Spotkanie z kobietami, zakończyło się dla niego boleśnie. Wyszedł z niego z trzema widelcami wbitymi w cewkę moczową. Mężczyzna trafił do szpitala, a szpital zgłosił sprawę na posterunek policji w Przeworsku. Ta sprawę skierowała do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, bo spotkanie i „atak” miały miejsce właśnie tu.

– Tak, przyjęliśmy takie zgłoszenie 27 grudnia – potwierdza Adam Szeląg, rzecznik prasowy KMP. – Sprawę przekazaliśmy Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie. Ze względu na dobro śledztwa i pokrzywdzonego, nie udzielamy informacji o szczegółach tej sprawy – dodaje. Jak pisał “Super Express” widelce w penisie, miały być karą za to, że mężczyzna zażądał od prostytutek zwrotu pieniędzy. A zażądał ich ponieważ nie „stanął” na wysokości zadania. Panie, miały mężczyznę związać i wcisnąć mu do cewki moczowej trzy rączki plastikowych widelców.

Red. AIP

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0