7.1 C
Chicago
sobota, 20 kwietnia, 2024

Zamroziła dzieci, nalegała, aby sąd odebrał jej prawo do opieki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kobieta z Detroit, która zamordowała dwoje swoich dzieci, a zwłoki trzymała w zamrażalniku, zwróciła się w poniedziałek do sądu z prośbą, aby odebrał jej prawa do opieki na dwójką pozostałych dzieci.

To też sąd uczynił. 8-letni chłopiec i 18-letnia dziewczyna nie będą dłużej pod opieką Mitchelle Blair. Prawa wobec 18-latki nadal będzie miał jej ojciec, ale sąd przyznał, że postanowił je podtrzymać tylko dlatego, że za kilka miesięcy skończy ona 19 lat i tym samym byłaby zmuszona do opuszczenia zakładu dla młodzieży, gdyby ją w takowym umieszczono. A tak będzie jeszcze pod opieką sądu, który będzie jej pomagać w edukacji, samodzielnym życiu i terapii, aż do momentu ukończenia 20 roku życia.

Matka dzieci została niedawno skazana na dożywotnią karę pozbawienia wolności za zabóstwo dwójki swoich innych dzieci, 9-letniego Stephena Berry’ego i 13-letniej Stoni Blair. Pod koniec marca ich zwłoki znaleziono w zamrażarce w domu kobiety. Dwoje pozostałych dzieci od tego czasu znajdowało się podopieką cioci.

Doktor Jim Henry podkreślił przed sądem, że zarówno 8-latek, jak i jego starsza siostra żyli w ciągłym strachu. Dziewczyna najbardziej bała się tego, że straci brata. W rozmowie z Henrym opisywała, jak stała na najniższym stopniu schodów, gdy matka wołała na górę jej małego brata, nie wiedząc, czy chłopiec jeszcze wróci. Co więcej, 18-latka obwiniała się za śmierć dwójki pozostałych dzieci. – Powinnam była móc je ochronić – stwierdziła w rozmowie z Henrym.

W obliczu sądu Blair zaznaczała, że jest świadoma tego, co zrobiła, dlatego nie myślała nawet o tym, aby walczyć o prawo do opieki nad dziećmi.

(dr)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520