Zamordował żonę i wysyłał zdjęcia jej ciała. Sąd skazał go na dożywocie

Zamordował żonę i wysyłał zdjęcia jej ciała. Sąd skazał go na dożywocie

Mężczyzna ze stanu Massachusetts, który zamordował swoją żonę, a zdjęcia jej ciała wysłał do znajomych, stwierdzając, że ją zabił i szuka kogoś, kto zaopiekuje się ich dziećmi, został skazany na dożywotni pobyt w więzieniu.

Christopher Fratantonio został uznany winnym zarzutu morderstwa pierwszego stopnia. 35-letnią Mary Fratantonio zamordował w lutym 2017 roku w ich domu w Barnstable. W chwili morderstwa w domu znajdowały się dzieci małżeństwa – 6-letnia córka i 2-letni syn. Chłopiec widniał na jednym ze zdjęć zrobionych przez mężczyznę.

Rodzina ofiary stwierdziła, że Christopher Fratantonio lubił kontrolować małżonkę. On sam zeznał w rozmowach z policją, że jego żona była okrutna, wymagająca i lekceważąca. Adwokat mężczyzny tłumaczyła w sądzie, że ma on problemy psychiczne i cierpi na zespół stresu pourazowego, który związany jest z tym, że był wykorzystywany seksualnie w dzieciństwie.

(jj)

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0