HomeCalifornia

Zamaskowani bandyci – dwa szopy włamały się do banku w Redwood City

Zamaskowani bandyci – dwa szopy włamały się do banku w Redwood City

Chociaż są zamaskowani, to nikt nie podejrzewa ich o więcej niż napady na kosze na śmieci. Tym razem jednak dwa szopy pokazały pracownikom banku w Redwood City, że nie straszne im poważniejsze zabezpieczenia, pomimo tego, że nie motywowały ich pieniądze.

Peninsula Humane Society & SPCA zostało wezwane we wtorek, aby pomóc z nietypowymi włamywaczami. Dwa szopy pracze, zostały znalezione na terenie banku w Redwood City.

“Nie każdego dnia organizacja zajmująca się zwierzętami, zostaje wezwana w sprawie włamania do banku, ale skoro złoczyńcy byli zamaskowani i faktycznie – raczej dzicy w swojej naturze – chyba byliśmy odpowiednią ekipą do pomocy.” komentuje menadżerka PHS/SPCA, Buffy Martin Tarbox.

“Menadżerowie banku wpuścili naszą ekipę ratunkową na teren baku i po około 10 minutach pościgu za szopami po terenie placówki, w końcu udało nam się je wypłoszyć na zewnątrz. Ewidentnie nie chciały opuścić banku.” – dodaje Buffy.

Szopy zauważył mężczyzna, który akurat korzystał z bankomatu we wtorkowy poranek. Na początku myślał, że to jakieś wypchany zwierzak na biurku któregoś z pracowników banku, ale w końcu zauważył, że włamywacz się rusza. Wtedy zgłosił sprawę do PHS/SPCA.

Zwierzęta najpewniej dostały się do środka przez dach i kominy wentylacyjne, które się tam znajdują.

 

 

PS

COMMENTS