23.1 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Zakaz wstępu dla imigrantów-mężczyzn na basen w Bornheim

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Władze miasta Bornheim, położonego nieopodal Kolonii, wydały zakaz wstępu na pływalnię dla mężczyzn-imigrantów z pobliskiego ośrodka dla uchodźców. Powodem są niedopuszczalne zachowania o podłożu seksualnym wobec kobiet – informuje serwis BBC.

 

Na niewłaściwe zachowanie mężczyzn z ośrodka dla imigrantów skarżyły się kobiety przychodzące na pływalnie. Nie doszło tam co prawda do przestępstw na tle seksualnym, ale – jak powiedział agencji Reuters jeden z mieszkańców – były przypadki napastowania oraz niewybrednych komentarzy pod adresem kobiet ze strony młodych mężczyzn-imigrantów. Wiele kobiet zrezygnowało z kąpieli. Władze miasta poinformowały, że zakaz wstępu na pływalnię dla imigrantów obowiązuje do czasu, aż „zrozumieją”, że ich zachowanie było niedopuszczalne.

 

W lutym władze Niemiec mają wydawać imigrantom specjalne karty identyfikacyjne – dodaje BBC.

 

Media donoszą, że w Niemczech po sylwestrowych zajściach w Kolonii, kiedy młodzi imigranci dopuszczali się gwałtów i seksualnej przemocy wobec kobiet świętujących nowy rok na placach miasta zmniejszył się poziom akceptacji dla przyjmowania uchodźców. Jak informuje „The Times”, ze sklepów w Kolonii wykupiono pojemniki z gazem pieprzowym w celu samoobrony. Powstają także samozwańcze komitety samoobrony, które mają patrolować ulice i chronić kobiety przed atakami na tle seksualnym ze strony imigrantów. Mocno spadło także poparcie dla polityki Angeli merkel przyjmowania dużej liczby imigrantów z Syrii.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520