HomeCiekawostkiTechnologie

Zainteresowanie Junakiem rośnie. Marka sprzedała 8 tys. jednośladów

Zainteresowanie Junakiem rośnie. Marka sprzedała 8 tys. jednośladów

Wskrzeszona marka Junak ma powody do radości. Zainteresowanie jej motocyklami stale rośnie. W ciągu 10 miesięcy bieżącego roku Junak dostarczył klientom rekordowe osiem tysięcy jednośladów. Największym zainteresowaniem cieszyły się motocykle z silnikami o pojemności do 125 cc.
Fot. Junak.com.pl– Nasza nowa kolekcja motocykli i skuterów 125 cc została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Naszym celem było zaproponowanie “rozsądnych” jednośladów. Mam na myśli tutaj nie tylko optymalny, dojrzały design i wysoką jakość produktu, ale także dobrze skalkulowaną cenę. Zależy nam na przystępności dla polskiego Klienta, który chce po części spełnić swoje marzenia i przesiąść się na dwa kółka – wyjaśnia na stronie Junak.com.pl Karol Kopytek, kierownik ds. kluczowych klientów.
Od kilku tygodni Junak pracuje nad kolekcją na sezon 2016. Nie zabraknie wśród nich atrakcyjnych niespodzianek. W pierwszych dwóch kwartałach przyszłego roku do salonów trafi pierwszy w historii marki cafe racer.
Ambitna strategia na pewno przełoży się na wyniki sprzedaży. Co równie ważne, w stale powiększanej ofercie Junaka znajdują się propozycje na każdą kieszeń. Za najtańsze modele trzeba zapłacić niecałe 4000 zł. Najdroższy Junak NK 650 z 61-konnym silnikiem został wyceniony na 18 999 zł.

COMMENTS