11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

W Zabrzu odbędą się Mistrzostwa Polski we… frisbee

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Już w najbliższy weekend (24-25 lutego) w zabrzańskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostaną rozegrane finały Halowych Mistrzostw Polski Ultimate 2018. Ultimate to gra zespołowa uprawiana przy użyciu dysku, czyli frisbee.

To najbardziej prestiżowy w tej dyscyplinie turniej rangi mistrzowskiej. Spośród kilkudziesięciu drużyn z całej Polski, w drodze regionalnych kwalifikacji wyłonionych zostało 16 najlepszych drużyn, które powalczą w Zabrzu o tytuł Halowego Mistrza Polski. Ultimate to gra zespołowa uprawiana przy użyciu dysku (frisbee), która łączy w sobie najlepsze cechy wielu dyscyplin (m.in. piłki ręcznej i rugby).

Na tle innych wyróżnia ją niepowtarzalna atmosfera gry oraz dbałość o szacunek wobec przeciwnika, a brak sędziów w tym sporcie to prawdziwe wyzwanie dla ludzkiego charakteru. Turniej rozgrywany jest w formule mixed, co oznacza, że w grze biorą udział jednocześnie kobiety i mężczyźni. Wstęp na te niecodzienne zawody jest darmowy i otwarty dla wszystkich. Rozgrywki zarówno w sobotę jak i w niedzielę rozpoczną się o godzinie 9.00

Arkadiusz Nauka aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520