14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Zabójstwo w Zabrzu. 18-latek po dopalaczach z zarzutem zabójstwa matki. Kobieta została raniona nożem w szyję

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zabójstwo w Zabrzu. 18-latek, prawdopodobnie po dopalaczach, dwa razy ugodził swoją mamę nożem w szyję. Kobieta wykrwawiła się. Raniony został także konkubent matki 18-latka. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu dożywocie.

18-latek z Zabrza w nocy z czwartku na piątek, około godziny 3, zaatakował śpiącego konkubenta matki. Wbił mu nóż w szyję. 61-letni mężczyzna obudził się i wybiegł z mieszkania, szukając pomocy.

 

W tym czasie 18-latek poszedł do pokoju, w którym spała jego 38-letnia mama i zadał jej dwa ciosy nożem w szyję. Na miejsce przyjechały trzy karetki pogotowia ratunkowego. Ratownicy reanimowali kobietę ponad godzinę, ale nie udało się jej uratować. Z naszych informacji wynika, że 18-latek był uzależniony od dopalaczy. Okazało się również, że sam okaleczył się nożem.

 

– Gdy próbowano mu udzielić pomocy medycznej, wpadł w szał, dlatego też policjanci użyli środków przymusu bezpośredniego. Obezwładnili go i zakuli w kajdanki – przekazała sierż. szt. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520