"> Zabójstwo w Ostródzie: Nie żyje 23-latek. Zmarł w skutek ugodzenia nożem - wiadomosci.com

Zabójstwo w Ostródzie: Nie żyje 23-latek. Zmarł w skutek ugodzenia nożem

Zabójstwo w Ostródzie: Nie żyje 23-latek. Zmarł w skutek ugodzenia nożem

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 23-latka, który został ugodzony nożem. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze, sprawca miał zostać zaatakowany przez 23-latka i jego kolegów w pobliżu swojego bloku.

 

By odeprzeć atak 22-letni mężczyzna wyjął nóż i zadał nim śmiertelne ciosy. Policjanci zatrzymali 5 osób, by dokładnie wyjaśnić, jak doszło do tej śmierci. Wczoraj wieczorem policjanci w Ostródzie zostali zaalarmowani o bójce, do której doszło na jednej z ostródzkich ulic.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu do późnych godzin nocnych wynika, że 23-latek razem ze swoimi kolegami przyjechał w okolice bloku 22-letniego mężczyzny. Kiedy ten pojawił się pod blokiem i zobaczył wysiadających z samochodu mężczyzn, próbował uciekać. Wtedy 23-latek ruszył za nim i gdy go dogonił zaczął uderzeć pięściami.

Zaatakowany 22-latek wyciągnął nóż i ranił nim 23-latka. Niestety, zadane ciosy okazały się śmiertelne. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu. Wstępnie ustalono, że przyczyną zajścia mógł być spór o dziewczynę. Do wyjaśnienia okoliczności tej sprawy zatrzymano 5 osób, przesłuchano również świadków zdarzenia. Teraz trwa analiza zebranego materiału.

AIPCOMMENTS

WORDPRESS: 0