HomeCiekawostki

Żabka kusi pieniędzmi franczyzobiorców. Nie obiecuje, a gwarantuje 15 tys. złotych netto przychodu przez pierwsze pół roku prowadzenia sklepu

Żabka kusi pieniędzmi franczyzobiorców. Nie obiecuje, a gwarantuje 15 tys. złotych netto przychodu przez pierwsze pół roku prowadzenia sklepu

Żabka kusi pieniędzmi franczyzobiorców. Jeśli chcesz mieć własny sklep pod szyldem Żabka, to zapoznaj się z nową ofertą franczyzową. Żabka nie obiecuje, a gwarantuje 15 tys. złotych netto przychodu przez pierwsze pół roku prowadzenia sklepu, niezależnie od jego obrotów. Oferta dotyczy tylko nowych franczyzobiorców. Umowa podpisana z Żabką w okresie 1.10.2019, a 31.03.2020 oznacza gwarantowany przychód.

 

Żabka przyciąga swoją ofertą ludzi, którzy myślą o prowadzeniu biznesu. Jakie są zasady? Nowi franczyzobiorcy ze strony Żabki mogą liczyć na:

 

 

  • gotowy do prowadzenia sklep,

 

  • wyposażony i zatowarowany sklep,

 

  • wsparcie logistyczne, marketingowe i technologiczne.

 

 

Żabka w komunikacie chwali się, że dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie zwiększyć efektywność sprzedaży. Natomiast przy samym wyborze lokalizacji pod nowy sklep korzysta z oprogramowania, które bazuje na sztucznej inteligencji – zapewnia wiceprezes Żabka Polska – Adam Manikowski.

 

15 tysięcy złotych to gwarancja miesięcznych przychodów za prowadzenie sklepu pod szyldem Żabka przez pierwsze pół roku niezależnie od obrotu. Warunkiem, który trzeba spełnić to podpisanie umowy między 1.10.2019 a 31.03.2020.

 

Żabka zapewnia pomoc w rozwoju placówki, szczególnie na starcie. Gwarantowana kwota przychodu ma zapewnić prowadzącym biznes poczucie bezpieczeństwa i możliwość skoncentrowania na wspomnianym rozwoju. Zdaniem wiceprezesa Żabki Polska – Adama Mańkowskiego – 15 tysięcy złotych to kwota, która pozwala:

 

 

  • zatrudnić pracowników,

 

  • przeszkolić ich,

 

  • skoncentrować się na zarządzaniu sklepem i jego rozwoju, a także badaniu potrzeb klientów.

 

 

 

TK AIPCOMMENTS