HomeLubelskie

Z pomocą noża i siekiery Lublinianka chciała odzyskać 400 złotych

Z pomocą noża i siekiery Lublinianka chciała odzyskać 400 złotych

22-letnia lublinianka chcąc odzyskać 400 złotych od pary 20-latków postanowiła zastraszyć ich nożem i gazem pieprzowym, ale gdy to nie przyniosło pożądanego efektu wybiła siekierą szybę w oknie. Agresywna kobieta trafiła już w ręce policjantów i usłyszała zarzuty.

– Do zdarzenia doszło w dzielnicy Wrotków. Z zawiadomienia pokrzywdzonego 20-latka wynika, iż do domu gdzie mieszka ze swoją partnerką przyszła znana mu kobieta. 22-latka po wejściu do mieszkania od razu wyciągnęła nóż oraz gaz pieprzowy, które skierowała w jego stronę. Groziła pozbawieniem życia jeżeli para nie odda jej 400 złotych – informuje Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

 

Gdy mężczyźnie udało się wytrącić z jej ręki nóż i gaz, wtedy kobieta wybiegła z domu, złapała siekierę i wybiła nią szybę w oknie. – Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze zatrzymali agresywną 22-latkę. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Lublinianka usłyszała już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Teraz 22-latce grozi kara do 5 lat więzienia – dodaje Kamil Gołębiowski.

 

aip

COMMENTS