HomeUSA

Z Warszawy do San Francisco! PLL LOT uruchomi nowe połączenia!

Z Warszawy do San Francisco! PLL LOT uruchomi nowe połączenia!

Polskie Linie Lotnicze LOT otworzą nowe połączenie z Polski do USA. Będzie to trasa z Warszawy do San Francisco. A już 27 października narodowy przewoźnik zainauguruje rejsy między Bydgoszczą a Warszawą.

Nowe połączenie z Warszawy do San Francisco ogłosił Rafał Milczarski, prezes PLL LOT, podczas dorocznej Parady Pułaskiego w Nowym Jorku – informuje Business Insider. Połączenie PLL LOT z Warszawy do San Francisco wystartuje 5 sierpnia 2020 r. W poniedziałki i piątki samolot wystartuje z Lotniska Chopina o 11.35, a w środy i soboty o godz. 17.20.

 

Rejsy powrotne z Kalifornii w poniedziałki i piątki o godz. 16.25, a w środy i soboty o godz. 22.10 czasu lokalnego. W czasie 12 godzin podróży Boeing 787 Dreamliner pokona ponad 10 tys. km, dając m.in. możliwość oglądania Grenlandii z lotu ptaka LOT w swojej siatce połączeń ma już transatlantyckie trasy z Warszawy, Krakowa, Rzeszowa i Budapesztu do takich miast w USA jak Nowy Jork, Chicago, Miami i Los Angeles.

 

Przypomnijmy, Polskie Linie Lotnicze LOT od 27 października 2019 roku zainaugurują rejsy między Bydgoszczą a Warszawą. Loty z Portu Lotniczego Bydgoszcz SA. rozpoczną się 27 października i będą realizowane przez PLL LOT 10 razy w tygodniu. Bilety w cenie od 169 zł na lot Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz kupować można przez stronę przewoźnika oraz w kasach lotniczych.

 

aip

COMMENTS