HomeChicago

Wystawa sztuki Marty Sytniewskiej w centrum handlowym Gurnee Mills

Wystawa sztuki Marty Sytniewskiej w centrum handlowym Gurnee Mills

Zabawna wystawa artystki Marty Sytniewski jest obecnie otwarta, bezpłatnie dla publiczności, w centrum handlowym Gurnee Mills w Gurnee, IL. Obrazy olejne oraz rysunki karykatur są prezentowane przy stoisku Funny and Cute Caricatures polskiej artystki, obok Abercrombie & Fitch.

Prezentowane obrazy olejne przypominają sztukę renesansową ze współczesną odmianą mediów, takich jak sztukateria przemysłowa użyta w malarstwie tryptyku „Sakrament Najświętszego Małżeństwa”, a także strony badań artystki wykorzystane w jej „Significant Art” autoportrecie. Karykatury obejmują portret George’a Floyda, Kim Jong-un, prezydenta Trumpa, a także humorystyczne rysunki karykatur na Dzień Ojca, ukończenie szkoły, Dzień Matki, portrety paroraz wiele więcej.

Marta Sytniewski jest artystką z Chicago. Założyła swoją firmę Funny And Cute Caricatures w październiku 2019 r. I profesjonalnie rysuje portrety karykatur w centrum handlowym Gurnee Mills od listopada 2019 r. Uczyła się sztuki w Northeastern Illinois University, niezależnie studiowała klasyczne europejskie portrety i malarstwo figuralne, a prywatnie była wykształconych w sztuce przez matkę Annę Jelen, magister sztuk pięknych, od wczesnego dzieciństwa. Marta widzi to co najlepsze w ludziach, których rysuje, tak jak matka widzi swoje dzieci, a tak naprawdę jest matką trójki dzieci.

Aby zamówić karykaturę, portret lub spersonalizowane dzieło, zadzwoń do artystki Marty Sytniewski pod numer 773-574-7767 lub wyślij wiadomość e-mail na adres FunnyAndCuteCaricatures@gmail.com lub zobacz artystkę na żywo w Gurnee Mills.

https://www.facebook.com/FunnyAndCuteCaricatures/

https://www.youtube.com/channel/UCA3NHh91TNov8-DTVV218uA

http://sinentantart.com/

COMMENTS