Wyróżnienie dla Juli Wróblewski z Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Stanisława Moniuszki na Rockaway Beach, Nowy Jork.

Wyróżnienie dla Juli Wróblewski z Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Stanisława Moniuszki na Rockaway Beach, Nowy Jork.

Julia już po raz drugi została wyróżniona w IV Ogólnopolskim konkursie Literackim i III Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym “Lubelszczyzna w Legendach”. W tym roku celem prac w konkursie było samodzielne stworzenie pracy plastycznej związanej z udziałem lublinian w odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Motto do legendy stanowiły słowa Józefa Piłsudskiego umieszczone na pomniku marszałka znajdującym się na Placu Litewskim w Lublinie:
„Kto nie szanuje i nie ceni
swojej przeszłości
nie jest godzien
szacunku teraźniejszości
ani prawa do przyszłości”
Wyróżniona praca Julii Wróblewski została również nagrodzona całą masą prezentów, które przyszły w paczce prosto ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie, która była organizatorem konkursu! Gratulujemy Ci Julia I życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0