HomeUncategorized

Wspaniały koncert KAYERY z okazji jej 18. urodzin

Wspaniały koncert KAYERY z okazji jej 18. urodzin

CHICAGO: Polonijna publiczność miała kolejną okazję posłuchać wspaniałego koncertu muzycznego KAYERY z okazji jej 18. urodzin. Karolina przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że każdy jej koncert jest dużym wydarzeniem artystycznym. Ostatni koncert odbył się w Teatrze Chopina. Zaprezentowała w nim większość własnych utworów, które komponuje. Zaśpiewała także kilka polskich i amerykańskich utworów. Karolina Baran zaprosiła do koncertu polonijnych i amerykańskich artystów. W jej postawie można dostrzec profesjonalizm, atmosferę szacunku do innych muzyków, wdzięczność dla jej własnych rodziców, nauczycieli, sponsorów.

 

Przypomnę, ze Karolina tydzień temu występowała na Światowym Kongresie Lekarzy w Gdańsku, w którym uczestniczyło około 900 lekarzy z całego swiata.

Karolina przez caly czas komponuje, nagrywa nowe utwory. To bardzo dojrzała artystka. Miło jest spotkac, porozmawiać z nią jako młodą osobą reprezentującą Polonię.

Poruszające są jej utwory wykonywane w języku polskim, gdzie akompaniują jej czarnoskórzy muzycy.

Karolina przygotowuje sie do przeprowadzki na studia do Los Angeles. W zapowiedzi są jej występy w wakacje na Taste of Chicago, na imprezach sportowych  na Festivalu Polonaise w sierpniu, 2019 w Golf Mill, w Niles, Illinois.

Karolina zaśpiewała jeden utworów z 10. Letnią Nelą Rygiel, za który publicznośc zgotowała im owację.  Posłuchajcie Państwo i oceńcie sami.

Na zakończenie KAEYRA zaśpiewała utwór z jej młodzieżowym zespołem “Lean on Me”, za który publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.
Oto link do całego koncertu KAEYRY w Teatrze Chopina.   

“Lean on”  w wykonaniu KAEYRY i jej zespołu młodzieżowego. 

Tekst i zdjecia @ Andrzej Mikolajczyk

 

COMMENTS