9.6 C
Chicago
sobota, 27 lutego, 2021

Wskazówki dla uczestników tegorocznego trick-or-treating

Popularne

Władze miasteczek w rejonie metropolii chicagowskiej opublikowały wskazówki dotyczące   trick-or-treating w czasie pandemii koronawirusa. Halloween w tym roku przypada w sobotę 31 października.

 

Zwrócono się jednocześnie do osób z objawami przeziębienia lub które miały kontakt z zarażonymi COVID-19 o pozostanie w domach. W Aurora zgodnie z rozporządzeniem burmistrza tego miasteczka zbieranie słodyczy odbędzie się od 3 po południu do 7 wieczorem. Wszyscy zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych twarzy i zachowywania dystansu społecznego podczas chodzenia od domu do domu. Osoby rozdające słodycze powinny robić to również w maseczkach i rękawiczkach ochronnych i zalecono by łakocie były umieszczone w małych torebkach.

W Elk Grove Village uczestnicy trick-or-treating także powinni chodzić w maseczkach a domy w których będą rozdawane słodycze mają być oznaczone. Zbieranie słodyczy wyznaczono w godzinach od 3 po południu do 7 wieczorem. W Evanston przebierańcy mogą chodzić od domu do domu od 4 po południu do 7 wieczorem, w Mount Prospect od 2 po południu do 7 wieczorem a w West Chicago od 3 po południu do 7 wieczorem.

Władze Chicago wskazówki opublikują w najbliższym terminie.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane