HomeDolnośląskie

Wrocław: Policja opublikowała kolejne zdjęcia podejrzanych o udział w zamieszkach po rozwiązaniu Marszu Niepodległości

Wrocław: Policja opublikowała kolejne zdjęcia podejrzanych o udział w zamieszkach po rozwiązaniu Marszu Niepodległości

Wrocławska policja opublikowała zdjęcia kolejnych dziesięciu osób, podejrzanych o udział w zamieszkach po rozwiązaniu Marszu Niepodległości 11 listopada. Funkcjonariusze proszą o pomoc w zidentyfikowaniu osób, które brały udział w starciach z policją po rozwiązaniu zgromadzenia.

Jak mówi rzecznik komendy miejskiej, aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak, do tej pory udało się zatrzymać i przesłuchać 16 osób, ale nie są to jeszcze wszyscy poszukiwani. Dziś publikujemy wizerunki kolejnych osób, które udało się wyłonić z materiału dowodowego, z prośbą o pomoc w identyfikacji – powiedział rzecznik. “Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej, podajemy też dwa numery telefonów, pod które można przekazywać informacje” – dodał Łukasz Dutkowiak.

Do tej pory zarzuty w związku z tą sprawą usłyszało już 16 osób. Odpowiedzą one za czynny udział w zbiegowisku pomimo wiedzy, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osoby i mienie; za znieważenie oraz groźby bezprawne, a także za czynną napaść na funkcjonariusza.

IAR/Elżbieta Osowicz/Radio Wrocław/kwi/SiekajCOMMENTS