"> Wrocław. Ciało kobiety obsypane solą. Mumia leżała w mieszkaniu ok. 5 lat - wiadomosci.com

Wrocław. Ciało kobiety obsypane solą. Mumia leżała w mieszkaniu ok. 5 lat

Wrocław. Ciało kobiety obsypane solą. Mumia leżała w mieszkaniu ok. 5 lat

Straszne odkrycie na Nadodrzu. Zmumifikowane zwłoki starszej kobiety zostały znalezione w mieszkaniu przy pl. Staszica we Wrocławiu. Przeczytaj szczegóły tej makabrycznej historii…

– Ciało było obsypane solą i zawinięte – usłyszeliśmy w prokuraturze, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Jak długo tak leżało? Być może nawet kilka lat. Prokuratura podejrzewa, że nie zgłoszono jej śmierci, bo przez cały czas pobierana była za nią emerytura. Sprawa wyszła na jaw w poniedziałek, kiedy w jednym z wrocławskich szpitali zmarł syn kobiety. Wtedy dopiero ktoś wszedł do jego mieszkania i dokonał makabrycznego odkrycia. Ciało było w takim stanie i tak zakonserwowane, że prokurator zupełnie nie czuł zapachu rozkładających się zwłok.

 

Według naszych informacji, ciało mogło leżeć w mieszkaniu nawet pięć lat. Gdyby dziś żyła, miałaby 87 lat. Szczegóły ujawni śledztwo prowadzone już przez Prokuraturę Rejonową Wrocław Śródmieście. Weryfikowana jest wersja, według której nie zgłoszono śmierci kobiety, żeby pobierać za nią świadczenia z ZUS. Czy kobieta zmarła naturalnie? Odpowie na to sekcja zwłok i śledztwo. Wiemy, że zmarły niedawno syn przez ostatnie lata opowiadał rodzinie i znajomy, że mama z nim nie mieszka i jest w domu pomocy społecznej.

 

mar aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0