3.6 C
Chicago
sobota, 20 kwietnia, 2024

Wnuk Charlesa Mansona chce sprowadzić jego prochy na Florydę

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prochy Charlesa Mansona, zmarłego w niedzielę przywódcy bandy, która latem 1969 roku dokonała dwóch wstrząsających zbrodni w Los Angeles, zabijając m.in. aktorkę Sharon Tate – żonę Romana Polańskiego, mogą spocząć na Florydzie, jeśli zostanie spełnione życzenie jego wnuka.

Jason Freeman, mieszkający w Bradenton trener osobisty, bokser i zawodnik mieszanych sztuk walki, stwierdził, że chciałby, żeby jego dziadka skremowano w Kalifornii, a następnie prochy przetransportowano do „Słonecznego Stanu”.

– Zanim podejmę racjonalną decyzję na temat kolejnego kroku, chciałbym mieć pozostałości dziadka przy sobie. Udam się do Kalifornii tak szybko, jak to będzie możliwe – stwierdził.

Zgodnie z kalifornijskim prawem, jeśli po zwłoki więźnia nie zgłosi się członek rodziny lub wyznaczony reprezentant, zostaną one skremowane w ciągu nie mniej niż dziesięciu dni kalendarzowych od czasu jego śmierci.

Freeman jest synem Charlesa Mansona Jr, jednego z co najmniej trójki dzieci Mansona. Manson Jr, który zmienił imię i nazwisko na Jay White, aby odciąć się od ojca, popełnił samobójstwo w 1993 roku.

(łd)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520