21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Włoska pielęgniarka oskarżona o zabicie 13 pacjentów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

 We Włoszech aresztowano pielęgniarkę, która jest podejrzana o zamordowanie trzynastu pacjentów. Kobieta nazywana jest przez włoskie media „morderczynią na oddziale”.
55-letnia pielęgniarka, której nazwiska nie podano do wiadomości publicznej, pracowała na oddziale intensywnej terapii w Piombino w Toskanii. Miała ona zabić trzynastu pacjentów w latach 2014 i 2015, a śmiertelną substancję podawała ludziom poprzez szczepionkę lub kroplówkę. Zabite przez pielęgniarkę osoby były głównie w podeszłym wieku i cierpiały na różnorodne choroby. Włoska policja podała, że monitorowała sprawę od kilku miesięcy. Z kolei agencja informacyjna Ansa poinformowała, że 55-letnię kobietę aresztowano w środę. Mieszkała ona w Toskanii od lat osiemdziesiątych.

W ostatnim czasie Włochów zszokowała podobna historia. W marcu w szpitalu w Rawennie w północno-wschodnich Włoszech aresztowano 44-letnią Daniele Poggiali, która została oskarżona o zabicie 78-letniego pacjenta. Pielęgniarka wstrzyknęła mężczyźnie toksyczny chlorek potasu. Jest także podejrzana o zabicie innych pacjentów. Do mediów przedostały się zdjęcia przedstawiające kobietę uśmiechającą się na tle ciał pacjentów.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520