11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Włochy: Film o Berlusconim może wpłynąć na wyniki wyborów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Znany włoski reżyser Paolo Sorrentino, zdobywca Oscara za film „Wielkie piękno”, zaczyna kręcić film o Silvio Berlusconim. Włoska centroprawica protestuje obawiając się, że obraz może wpłynąć na wyniki wiosennych wyborów parlamentarnych.

Film będzie nosił tytuł „Loro” czyli „Oni”. Ma opisywać karierę Silvio Berlusconiego i krąg osób związanych z nim w biznesie i polityce. Jedną z konsultantek ma być druga żona polityka, Veronica Lauro, z którą rozwiódł się trzy lata temu. Od tej pory para jest w ostrym konflikcie, dotyczącym alimentów.
Paolo Sorrentino znany jest z lewicowych poglądów i niechęci do Silvio Berlusconiego. Politycy i media centroprawicy domyślają się, że reżyser przedstawi bohatera filmu w bardzo negatywnym świetle, a film dzięki Sorrentino i znakomitej obsadzie przyciągnie do kin miliony widzów.
Obawy wynikają też z tego, że obraz trafi na ekrany w przyszłym roku, w środku kampanii wyborczej, i może wpłynąć na wynik głosowania. W tej chwili 80-letni Silvio Berlusconi z sukcesem jednoczy centroprawicę, która przewodzi w sondażach.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Piotr Kowalczuk/wyso/Siekaj

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520