HomeNew York

Właściciel sklepu spożywczego na Long Island oferuje zniżkę dla zwolenników Trumpa

Właściciel sklepu spożywczego na Long Island oferuje zniżkę dla zwolenników Trumpa

Swoją ofertę zamieścił na Facebooku – 20% zniżki dla zwolenników Prezydenta Trumpa. Właściciel sklepu na Long Island nie przewidział jednak, że poza zadowolonymi klientami, znajdą się też tacy, którzy będą mu grozić.

Zakupy spożywcze raczej nie są kojarzone z wyrażaniem swoich poglądów politycznych, ale 2020r. wyrzucił wiele tego co uważamy za normalne do kosza.

Właściciel jednego ze sklepów na Long Island postanowił zaoferował swoim klientom 20% zniżki, jeśli wspierają Prezydenta Trumpa. Fresh Food Supermarket w Oakdale, ogłosił promocję na swoim Facebooku.

Właściciel sklepu, Jose Colon, istniejącego od dwóch lat sam popiera obecnego prezydenta.

“Moim zamiarem było zrobienie czegoś dobrego” – komentuje, dodając, że miał nadzieję, że zachęci to również ludzi do głosowania.

Niektórzy zjeżdżali z daleka, tylko po to, żeby pokazać swoje wsparcie, ale oczywiście byli też tacy, którym nie podobał się taki pomysł.

Ponad 1,000 osób skomentowało jego post, z czego wielu z nich wyraziło niezadowolenie. Colon twierdzi, że dostawał również pogróżki drogą telefoniczną oraz mailową.

“Jest [teraz] wiele nienawiści, [panuje] ogromny podział” – dodaje Colon “Sytuacja przechodzi ze złej w jeszcze gorszą.”

Aby pokazać, że woli łączyć a nie dzielić, planuje zastosować tę samą zniżkę dla osoby, które wspierają Joe Bidena.

 

 

PS

 

COMMENTS