26.8 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wisconsin Dells tętni życiem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Wisconsin Dells planuje otwarcie kolejnego parku wodnego. 20 czerwca w swoje progi zaprasza Noah’s Ark Waterpark. 

„America’s Largest Waterpark”, czyli Wisconsin Dells od kilku dni gości już miłośników wodnego szaleństwa, którzy korzystają z licznych atrakcji w tym mieście. Od 20 czerwca otwiera się kolejny resort – Noah’s Ark Waterpark.

Każdy z parków musi spełniać odpowiednie warunki: ilość osób korzystających ze zjeżdżalni i innych atrakcji w resorcie została ograniczona, dlatego zaleca się dokonanie wcześniejszych rezerwacji. Wszyscy pracownicy oraz goście mają obowiązek noszenia maseczek. Zakaz nie obowiązuje dzieci poniżej 3 roku życia oraz osób, które korzystają w danym momencie z basenów lub zjeżdżalni. Przy wejściu do resortu sprawdzana jest gościom temperatura. Wszystkich obowiązuje nakaz zachowania odpowiedniego dystansu społecznego. Przy recepcji, w sklepach z upominkami, przekąskami i kawą zostały zamontowane specjalne osłony – szyby, które chronią pracowników i gości. Środki dezynfekujące zostały rozłożone w wielu miejscach, podobnie jak znaki informujące o kierunku poruszania się i przypominające o zachowaniu odpowiedniego dystansu.

Końcem maja otworzyły się w Wisconsin Dells resorty Kalahari, Mt. Olympus, Chula Vista, a początkiem czerwca dołączył do nich Wilderness Resort.

MS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520