32.8 C
Chicago
środa, 12 czerwca, 2024

Wietrzne Miasto sprzyja młodym ludziom

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dwudziestolatkowie szukający miejsca by zacząć nowe życie mają duże szanse na przyszłość w Chicago – wynika z rankingu opracowanego przez portal Niche.com. W zestawieniu brano pod uwagę między innymi perspektywy znalezienia pracy przez młodych ludzi, ceny domów i mieszkań, liczbę popularnych restauracji.

Chicago uplasowano na 13. miejscu. Wietrzne Miasto wyróżniono za dobry dostęp do barów, klubów nocnych i restauracji ale niską cenę wystawiono za wysoką przestępczość , co przkłada się na małe bezpieczeństwo. Za dostępny na kieszeń dwudziestolatkó uznano wynajem mieszkań, średnio czynsz obliczono na 964 dolary.

Autorzy badania zauważyli, że liczba mieszkańców w wieku od 25 do 34 lat to około 14.4 procent. Chicago ma wykształconych rezydentów, bo dyplom uczelni wyższej posiada aż 33.8 procent z nich – podkreślono w badaniu Niche.com. Dodajmy, że na pierwszym miejscu w tym rankingu uplasowano Austin w Teksasie, dalej Nowy Jork, San Francisco , Denver, Boston, Seattle , stolica czyli Waszyngton oraz Portland.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520