Wiemy, kto zagra Wiedźmina w nowym serialu. Nie będzie to Michał Żebrowski!

Wiemy, kto zagra Wiedźmina w nowym serialu. Nie będzie to Michał Żebrowski!

Henry Cavill wcieli się w rolę Wiedźmina Geralta z Rivii w nadchodzącym serialu Netfliksa opartym na cyklu książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego podał magazyn „Variety”.

Brytyjski aktor ostatnio zagrał w filmie akcji „Mission: Impossible Fallout” u boku Toma Cruise’a. Głos w sprawie zabrał scenarzysta Tomasz Bagiński, który jest związany z projektem. „Koniec tajemnicy. Nie było łatwo. To jak? Internecie: Henry Cavill nadaje się na Białego Wilka, czy się nie nadaje? Dla mnie, po tym, co zobaczyłem, to jest mega dobra wiadomość” podsje Plejada. Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin”, na który składać się będzie osiem odcinków, trafi na platformę Netflix prawdopodobnie w 2020 roku.

 

Seria o wiedźminie Geralcie będzie drugim podejściem do ekranizacji twórczości Sapkowskiego, po powstałym w 2002 roku polskim serialu telewizyjnym w reżyserii Marka Brodzkiego. Tytułową rolę zagrał Michał Żebrowski. Właśnie zobaczyłem, że nieziemsko przystojny aktor będzie grał Wiedźmina i pomyślałem sobie, że nie myliłem się. Amerykanie na pewno wybiorą odpowiednią osobę do tej roli. Jako polski Wiedźmin czekam na amerykańskiego – powiedział wp.pl.

 

 COMMENTS

WORDPRESS: 0