29.1 C
Chicago
środa, 22 maja, 2024

Wiceprezydent Mike Pence z wizytą na Uniwersytecie w Miami

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

University of Miami Miller School of Medicine powita w poniedziałek po południu wiceprezydenta Mike’a Pence’a.
Pence zatrzyma południową Florydę, aby zaznaczyć początek trzeciej fazy badań szczepionki COVID-19.University of Miami został wybrany przez National Institute of Health jako jedna z 87 witryn w USA do przeprowadzania testów pod kątem potencjalnych szczepionek COVID-19.
„W całym kraju do badania weźmie udział 30 000 osób” – powiedziała docent medycyny klinicznej dr Susanne Doblecki-Lewis. „Lokalnie zarejestrujemy 1000 osób”.

Doblecki-Lewis będzie prowadziła badanie kliniczne dotyczące UM. Wolontariusze będą testować potencjalną szczepionkę opracowaną przez amerykańską firmę biotechnologiczną Moderna.

„Przyglądamy się, jak to działa i dla kogo działa, a także jakie są skutki uboczne” – powiedziała Doblecki-Lewis. „Będziemy obserwować każdego, bez względu na to, czy otrzymają szczepionkę czy placebo, przez dwa lata”.
Szczepionka Moderna jest pierwszą z kilku potencjalnych szczepionek, które zostaną przetestowane.
„Jest to pierwsza maszyna, która przeszła przez fazy testów bezpieczeństwa i jest gotowa do testów” – powiedziała Doblecki-Lewis. „Jest kilka innych, które dość szybko przechodzą przez rurociąg”.
Naukowcy sprawdzą, która szczepionka działa najlepiej lub czy więcej niż jedna szczepionka powinna być publicznie dostępna.

„Naszym celem jest tutaj ukształtowanie naszej populacji wolontariuszy, aby naprawdę odzwierciedlała różnorodność południowej Florydy i różnorodność ludzi dotkniętych koronawirusem” – powiedziała Doblecki-Lewis. „Jedynym sposobem na to jest przebywanie w miejscu, w którym trwają infekcje”.

Gubernator Florydy Ron DeSantis również weźmie udział w dyskusji okrągłego stołu na UM.
Przystanek Pence’a na południu Florydy będzie krótki, ponieważ wiceprezydent ma wrócić do Waszyngtonu w poniedziałek wieczorem.

JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520