HomeŚląskie

“Wejdź i powiedz, że ma wypier….” – rewolucja Magdy Gessler nie przyniosła skutku

“Wejdź i powiedz, że ma wypier….” – rewolucja Magdy Gessler nie przyniosła skutku

Le Papillon Noir w Katowicach – to kolejna restauracja, którą ze swoim programem Kuchenne Rewolucje odwiedziła znana restauratorka Magda Gessler. Tym razem jednak rewolucja nie przyniosła oczekiwanego skutku. Restauracja Le Papillon Noir już nie istnieje.

Tak wulgarnie w programie Kuchenne Rewolucje jeszcze nie było. – Zaraz nie wytrzymam i jej przyp…, przysięgam! Może ją wyrzucimy? Wejdź tam i powiedz, że ma wypier…. – tak właścicielka restauracji Le Pappilon zareagowała na serię uwag Magdy Gessler. Podczas nagrania między paniami dochodziło do wielu spięć. – A co ja mam z tymi garami wspólnego – pyta właścicielka restauracji w jednej ze scen. – Masz szczęście lub nieszczęście być właścicielką tego brudu – odpowiada jej Magda Gessler.

Le Papillon Noir to małe francuskie bistro w Katowicach. Pani Justyna, jego młoda właścicielka, marzyła o włoskiej restauracji, ale ostatecznie zdecydowała się na kuchnię francuską. Tłumaczyła potem, że nazwa lokalu była dziełem przypadku – nie miała na nią pomysłu, ale kiedy nad nią rozmyślała, do domu wpadła ćma. Tak narodziło się bistro “Czarny motyl”, czyli po francusku „Le Papillon Noir”.

 

https://www.facebook.com/tvnpl/videos/1716261948385337/

 

Już wiadomo jak zakończył się odcinek Kuchennych Rewolucji, w którym głównym bohaterem był lokal Czarny Motyl, Le Papillon Noir. Rewolucja nie odbyła się. Właścicielka przyznała, że udział w programie potraktowała jako darmową reklamę. Na koniec wyprosiła Magdę Gessler z Czarnego Motyla. Finałowa kolacja nie odbyła się. Gdy znana restauratorka przyjechała na wizytę kontrolną do Katowic, okazało się, że Czarny Motyl jest zamknięty. Szef kuchni odszedł zaraz po odejściu ekipy filmowców. Pan Adrian znalazł nową pracę.

 

"Kuchenne rewolucje" – ognisty zwiastun odcinka z Katowic

Takiej ignorancji nie było chyba nigdy – restauratorka z Katowic "zamówiła" sobie "Kuchenne rewolucje", by się TYLKO wypromować. #żenua #PaniMagdzieSięToNieSpodoba :p

Posted by Kuchenne Rewolucje on Wednesday, October 18, 2017

 

Red. AIP/fot. TVN

COMMENTS