HomeCiekawostki

Warto przyjechać do Lublina – zachęca Ryanair… i reklamuje go zdjęciami Zamościa

Warto przyjechać do Lublina – zachęca Ryanair… i reklamuje go zdjęciami Zamościa

Piękny opis zachęcający do podróży do Lublina przygotowały tanie linie lotnicze Ryanair. Tekst zamieściły na swojej stronie internetowej… i okrasiły zdjęciami z Zamościa. Czyżby wschód Polski wciąż pozostwał dla wielu tajemniczą krainą?

– Dlaczego powinnienem polecieć do Lublina? – tak brzmi nagłówek na jednej z podstron serwisu internetowego ryanair.com. Poniżej znajduje się uzasadnienie wyboru Lublina na cel podróży:

 

“To może nie jest pierwsze miejscem, które przychodzi Ci na myśl kiedy wybierasz miasto na wycieczkę, ale zarezerwuj lot do Lublina a odkryjesz piękne miasto z ogromem wartej do odkrycia historii. Pomimo że miasto dostało nieźle “w kość” podczas II Wojny Światowej, znów jest w czołówce. I pomimo swojej historii, patrzy z uśmiechem w przyszłość. Zabukuj lot do lublina a znajdziesz miejsce do życia pełne przyjaznych ludzi ze stale rosnącą liczbą kawiarni, restauracji i barów do zrelaksowania się. To wspaniały cel do podróży”.

 

I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że strona ilustrowana jest dwoma zdjęciami – z Zamościa. Na jednym widzimy całą panoramę Rynku Wielkiego a na drugim ratusz.

 

COMMENTS