HomeMazowieckie

Warszawa: Radna PO J. Kasztelan przeszła do PiS. “Patryk Jaki jest jedyną szansą na uczciwą Warszawę”

Warszawa: Radna PO J. Kasztelan przeszła do PiS. “Patryk Jaki jest jedyną szansą na uczciwą Warszawę”

Warszawska radna Platformy Obywatelskiej Jolanta Kasztelan przeszła do Prawa i Sprawiedliwości. O transferze poinformował podczas konferencji prasowej kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki. Radna swoją decyzję motywowała brakiem poparcia dla kandydata PO na prezydenta Warszawy. “Nie mogę się zgodzić na Rafała Trzaskowskiego, który nie chce rozliczenia się Ratusza z afery reprywatyzacyjnej” – powiedziała Jolanta Kasztelan. Radna dodała, iż jej zdaniem, Patryk Jaki jest jedyną szansą na uczciwą Warszawę.

Kandydat Zjednoczonej Prawicy podziękował radnej za odważny krok i poparcie. Jednocześnie zaapelował do warszawiaków o wspólną walkę o uczciwą Warszawę. “Stańmy razem do walki, aby stolica była uczciwa, aby była nowoczesna i aby przestała się kojarzyć z nielegalnym wyłudzaniem kamienic, a zaczęła być kojarzona z tym, z czym od zawsze powinna być kojarzona, czyli z gigantyczną metropolią, która jest w stanie konkurować z największymi metropoliami w tej części Europy” – mówił Patryk Jaki.
Według Państwowej Komisji Wyborczej jesienne wybory samorządowe powinny się odbyć pomiędzy 17 października a 9 listopada.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Jolanta Turkowska/kano

COMMENTS