27.2 C
Chicago
niedziela, 21 lipca, 2024

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich stracono zabójczynię amerykańskiej nauczycielki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Obywatelka Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która zasztyletowała amerykańską nauczycielkę, została stracona – podały władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Do mordu doszło  pod koniec 2014 r. w toalecie centrum handlowym w Abu Zabi. W tym czasie dwójka dzieci ofiary czekały na mamę w sklepie.
Egzekucję wykonano po zatwierdzeniu wyroku przez prezydenta, szejka Chalifę ibn Zajeda an-Nahajana.
30-letnia muzułmanka planowała mord losowo napotkanego cudzoziemca. Po zabiciu Amerykanki próbowała podłożyć bombę pod mieszkanie  egipsko-amerykańskiego lekarza, mieszkającego w Abu Zabi. Sędziowie uznali też kobietę winną finansowego wspierania Al-Kaidy w Jemenie.
30-letnia Alaa Bader al-Hashemi została stracona w poniedziałek o świcie. Jak ustalono podczas procesu na swoją ofiarę czekała kilka godzin w toalecie. Potem poprosiła ją o pomoc. Kiedy kobieta zbliżyła sie do niej, zadała jej śmiertelne ciosy.
47-letnia Ibolya Ryan została zamordowana, kiedy jej 11-letnie bliźniaki Adam i Aiden czekały na nią w sklepie.
Świadkowie opisywali w sądzie, że po zabójstwie łazienka zalana była krwią, w ciele ofiary tkwił nóż. Zapis sklepowych kamer pokazywał, że zabójczyni spokojnie wyszła z centrum handlowego, a dwie godziny później była już z bombą domowej roboty przed apartamentem egipsko-amerykańskiego lekarza. Na szczęście nie zdołała odpalić bomby
Hashemi została aresztowana w swoim domu, znaleziono tam m.in, sporo materiałów wybuchowych.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520