21.5 C
Chicago
niedziela, 23 czerwca, 2024

W Seattle aresztowano parę trenującą psy do walk

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja na południu Seattle aresztowała parę podejrzewaną o wykorzystywanie psów do walki. 30-letniemu Erichowi Hvonowi Daulo i 35-letniej Tammy Thanh Nguyen stawia się też zarzut nielegalnego posiadania broni.

Śledztwo w tej sprawie rozpoczęło się, gdy sąsiedzi zaczęli się skarżyć na przywiązane i szczekające psy przy bloku 4200 na S Kenny St. Po którymś ze zgłoszeń funkcjonariusz Humane Animal Law Enforcement zauważył na głowie jednego z czworonogów kilka blizn i postanowił zabrać go z posiadłości.

Miejscowej policji w dochodzeniu pomagała Komisja Hazardowa Stanu Waszyngton. Mundurowi znaleźli w sieci stronę właścicieli pitbullów, którzy pisali na niej, że w żyłach psów płynie wojownicza krew. Działający pod przykrywką funkcjonariusze umówili się z właścicielami w lokalnym sklepie spożywczym pod pretekstem chęci zakupu psów. Daulo pokazał im zdjęcia i filmy z udziałem walczących zwierząt. Wtedy para została aresztowana. Następnie funkcjonariusze uratowali pięć psów. Wszystkie znajdowały się w opłakanym stanie.

W domu aresztowanych policja skonfiskowała cztery sztuki broni palnej, nielegalne urządzenia służące do trenowania psów do walki, a także 26 tysięcy dolarów w gotówce.

Jak się okazało, Daulo to były skazaniec, przeciwko któremu w 2008 roku wystawiono dwa nakazy aresztowania. Mężczyzna uciekł wtedy do Louisiany, gdzie spędził ostatnie siedem lat. Do stanu Waszyngton wrócił dzięki dowodowi tożsamości brata, który pozwolił mu uniknąć aresztowania.

Po zatrzymaniu kaucja za Daulo została podniesiona z 15 do 75 tysięcy dolarów. Nguyen opuściła więzienie po wpłacie 20 tysięcy.

(mcz)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520